SON DAKİKA

Gazete Z :: Zeytinburnu Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siz onun gibi olmadınız!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İş’te Kadın Konferansında Kemal Kılıçdaroğluna göndermede bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siz onun gibi olmadınız!
Bu haber 05 Aralık 2017 - 13:26 'de eklendi ve 196 views kez görüntülendi.

ATO Congresium’da düzenlenen İş’te Kadın Konferansı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bizim kadınlarımız 15 Temmuz gecesi Kılıçdaroğlu gibi kaçacak yer aramadı, tankların üzerine yürüdü dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları;

Tüm yiğit kadınlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin cefakar annelerine boynu bükük annelerine rabbimden sabır diliyorum. 

Gazi Mustafa Kemal’in ardından gelen CHP yöneticileri kadınlar konusunda faşizanca bir anlayışı benimsediler. 

Merve Kavakçı kardeşimizin Meclis’te başörtüsü yüzünden uğradığı hakaretleri unutmuş değiliz. 2002’den bu yana hayata geçirdiğimiz reformlar kadınlarımız için de özgürlük alanını genişletti. 

Ülkemiz kadınları elde ettikleri hakları hiç bir kısıtlama olmadan kullanmaya AK Parti döneminde başlamışlardır. 

İslam kadına gerçek değeri veren, gerçek özgürlüğü sunan dindir. İslam Tarihi bunun örnekleriyle doludur. 

“15 TEMMUZ’DA KILIÇDAROĞLU GİBİ OLMADINIZ”

15 Temmuz Gecesi elinde bayraklarla, ülkemizi darbecilere dar eden her biri kahramanlık abidesi kadınlarımızı gördük. Bizim kadınlarımız 15 Temmuz gecesi Kılıçdaroğlu gibi kaçacak yer aramadı, tankların üzerine yürüdü. Siz darbe gecesi Bakırköy Belediyesine sığınan Kılıçdaroğlu olmadınız. 

Kadınlar üzerinden niye din düşmanlığı yapıyorlar? Kandil’e genç kızları kaçıranlar kimler PKK, Diyarbakır Belediyesinin önünde ağlayan kim analar. Onları ağlattılar. 

İSLAM DÜŞMANI ÇEVRELER…

28 Şubat’ta hanım kardeşlerimizin uğradığı saldırıların benzerine bugün Avrupa’da şahit oluyoruz. Avrupa’da eğitim hayatı engellenen ticari işletmesini kapatmak zorunda kalan hanım kardeşlerimizi görüyoruz, bu tehditlere karşı koymalıyız, daha ileri gidiyorlar, evden yeni doğmuş bebekleri alıyorlar. Buna karşı koymalıyız. İslam düşmanı çevrelerin asıl hedefi kadınları kullanıp yegane dinimizle hesaplaşmaktadır. Avrupa’da yükselen aşırı sağ siyasi ve toplumsal hayatı adeta zehirliyor

Amerika diyor ki ben Büyükelçiliğimi Kudüs’e alacağım bunlar ortadoğuyu karıştırmak istiyor. Bugün söyledim bu Türkiye için kırmızı çizgidir. Amerikanın atacağı bu adımı asla sessiz olarak değerlendiremeyiz. Elimizden ne geliyorsa yapacağız. Ben yaptım oldu anlayışıyla dünyada devletler konum belirleyemez. 

 

 

Ayrıntılar Geliyor…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER